Ako sa zorientovať vo svete digitálneho marketingu?

Streda 25.5.2022, 15:30
Coworking Poprad

Bezplatná registrácia

Najnovšie informácie a podnetné nápady z digitálneho marketingu pre váš biznis na jednom mieste. V sérii podujatí Invehity vás odborníci z praxe prevedú aktuálnym vývojom, zmenami aj základmi stratégie, ktoré sa zídu každému podnikateľovi v aktuálnom online svete. Tešíme sa na osobné stretnutie.

Program

Registrácia účastníkov 15:30 - 16:00
Stratégia v digitálnej reklame Libor Toporcer
Invelity - Stratég
16:00 - 16:30
Zmeny a trendy vo webovej analytike Jakub Gombár
Invelity - Marketing Specialist
16:30 - 17:00
Čo funguje na sociálnych sieťach a prečo? Claudia Blišťanová
Invelity - Content Marketing Specialist
17:00 - 17:30
Je váš e-shop pripravený na 2022? Michal Greguš
Invelity - Teamleader
17:30 - 18:00
Diskusia a posedenie 18:00 - 20:00

Spíkri

Libor Toporcer

Už to nie je len o Google reklame. Nad projektom sa treba zamyslieť strategicky a všetky procesy vrámci projektu prispôsobiť stratégií. Dynamickosť online marketingu núti spoločnosti vyhodnocovať výsledky súčasných kampaní a analyzovať nové možnosti veľmi hlboko a pravidelne. V súčasnosti pôsobím ako Strategy director & team leader v agentúre Invelity.

Jakub Gombár

Zameriavam sa na online kampane naprieč reklamnými ekosystémami Google, Facebook, RTB ai. Dávam si maximálne záležať na kvalitných dátach, ktoré potom využívame pri automatizácii a správe kampaní umelou inteligenciou.

Claudia Blišťanová

Sociálne siete by mali ľudí baviť. Platí to pre prijímateľov obsahu, ale aj jeho tvorcov. Práve preto som sa stala hrdým tvorcom, ktorému záleží, aby sa ľuďom zobrazoval kvalitný a zaujímavý obsah, ale taktiež hrdým prijímateľom, ktorý vie dobrý obsah oceniť. Som Claudia Blišťanová, social media manager v Invelity a komunikácia je mojou vášňou

Michal Greguš

Počas viac ako 10 rokov som si prešiel dizajnom a vývojom webov pre medzinárodných klientov ako O2, Zoznam.sk, GLS alebo Algida. Pri rozhodovaní kladiem dôraz na použiteľnosť a dlhodobú stratégiu predaja.

Bezplatná registrácia

Miesto konania

Coworking Poprad,
Námestie svätého Egídia 11/25
Poprad
Zobraziť v google maps

Obmedzený počet 30 miest!