Všeobecné

INVELITY je viac možností pre našich klientov

25. apríla 2017

Nová značka INVELITY prináša viac možností najmä pre našich klientov. Stoja za ňou dve firmy –  Finest Studios a Emge Marketing, ktoré spája niekoľko rokov vzájomnej spolupráce. Kým Finest Studios zabezpečuje dizajn a programovanie, Emge Marketing má pod palcom platené kampane a SEO. Dokonalou symbiózou dokážeme spolu tvoriť a udržiavať skvelé projekty.

Invelity rebranding gif

INVELITY inovuje

Názov INVELITY vychádza zo slov inovovať, inovácia a ale aj anglického slova involve (zahŕňať), čo veľmi dobre vystihuje naše posolstvo smerom k našim klientom. Pre zaujímavosť, v hre boli aj iné varianty ako napr. Deerflow či Selledia, môžete posúdiť či sme, nakoniec, vybrali ten najlepší. INVELITY tak inovatívne spája rozdielne príbehy dvoch firiem do jedného uceleného  a kompaktného toku.

Názov nie je všetko

Nemeníme ale len názov. V rámci spojenia firiem sme tiež upravili fungovanie procesov. Prešli sme na jeden ticketovací systém, reportovanie tiež zabezpečuje Invelity reporting a momentálne pracujeme aj na zavedení nových “vychytávok”., o ktorých vám viac prezradíme v ďalšom blogu.

This is good day Obama invelity

Nové produkty

Podarilo sa nam aj sfinalizovať niekoľko našich WordPress pluginov. Užívateľom Wodpressu uľahčia život napríklad pri exporte objednávok do fakturácie iKros alebo zásielkových služieb ako GLS či PPL. Sú dostupné na našej stránke a poskytujeme 30 dňovú trial verziu (s plnou funkcionalitou) úplne zdarma.

Prídeme aj k vám?

V tomto roku nás, okrem releasu našich nových produktov čaká aj séria menších školení a prednášok v Stredoslovenskom kraji. Veľmi radi by sme v nich predstavili náš tím, vymenili si naše skúsenosti a spoznali možno aj nové tváre. Máte záujem, radi by ste sa zúčastnili a spoznali našu prácu? Určite by sme to privítali, takže v prípade záujmu nám pokojne napíšte.

Sledujte náš blog alebo sociálne siete pre novinky z našej dielne. Pridajte sa aj do nášho mailing listu aby vám neunikol žiadny zaujímavý článok. Nemusíte sa báť, od nás spam nedostanete, dbáme na kvalitný obsah 🙂

Michal Greguš
Michal Greguš - Art director & Founder

Začínal som v oblasti digitálneho marketingu už v roku 2007. Po štúdiách Design & Digital Arts na Napier University v Edinburghu som si v agentúrach alebo ako freelancer prešiel viacerými pozíciami. Od art directora, UX designera, project managera, teamleadra som sa dostal až po CEO. Medzi moje projekty sa radia značky ako VUB, O2, Slovenská Sporiteľna, Volskwagen, Raiffeisen Bank, Hypoteční Banka, Soitron alebo aj GLS.